Sprzedaż i Magazyn
Zamówienia · Faktury · Magazyn · Płatności
Aktualna wersja 1.5
DuoKomp Sprzedaż i Magazyn – przyjazny program do zarządzania sprzedażą

DuoKomp Sprzedaż i Magazyn - Aktualności

01-07-2020 | DuoKomp Sprzedaż i Magazyn 1.5 - wyszukiwanie kontrahentów w REGON

Również w programie Sprzedaż i Magazyn dostępna jest od teraz integracja z usługą wyszukiwania kontrahentów w Bazie Internetowej REGON. Podobnie jak w pozostałym naszym oprogramowaniu, gdzie ta funkcja już jest lub będzie dostępna w przyszłości, nie wymaga ona sama w sobie dodatkowej aktywacji, ani tym bardziej opłaty. Wystarczające są:

  • aktualna licencja obejmująca wersję 1.5 programu,
  • zainstalowanie na ogólnych zasadach na serwerze oraz stanowiskach roboczych powyższej wersji,
  • zaakceptowanie regulaminu usługi z poziomu aplikacji Manadżer Serwera.

Więcej na ten temat, w tym szczegółowe instrukcje użytkowania, znaleźć można w dokumentacji programu oraz w artykule w archiwum newslettera:

07-04-2020 | DuoKomp Sprzedaż i Magazyn 1.4.2

Dostępna jest nowa wersja programu, która wprowadza istotne dla wielu użytkowników zmiany przede wszystkim w następujących obszarach: generowania JPK-FA (teraz w wersji 3), generowania faktur zaliczkowych i końcowych, a także w zakresie komunikacji z urządzeniami fiskalnymi Novitus, dzięki czemu możliwa jest obsługa urządzeń online, znaczne rozszerzenie funkcji serwisowych oraz wystawianie paragonów fiskalnych z NIP-em nabywcy. Dodatkowo zaktualizowane zostały kalkulatory odsetek ustawowych w związku ze zmianami ich stawek obowiązującymi od 18 marca 2020 r.

31-10-2019 | DuoKomp Sprzedaż i Magazyn 1.4.1 – mechanizm podzielonej płatności oraz zmiany w fakturach VAT RR

W związku z bardzo istotnymi zmianami w przepisach prawa podatkowego w zakresie mechanizmu podzielonej płatności (MPP), jakie wejdą w życie w dniu 1 listopada 2019 r. i dotyczą znacznej części użytkowników programów Proste Faktury oraz DuoKomp Sprzedaż i Magazyn, udostępniliśmy ich zaktualizowane wersje. Dodatkowo porządkują one również w aspekcie użytkowym sposób wystawiania w tych programach faktur VAT RR po zmianach ograniczających wymogi co do ich zawartości poczynając od 1 września br.

Archiwum aktualności