Proste Faktury JPK
Komfort fakturowania dla każdego
Aktualna wersja 3.4.1
Proste Faktury JPK – przyjazny program do fakturowania.

Proste Faktury JPK - AKTUALNOŚCI

31-03-2020 | Proste Faktury 3.4.1 - aktualizacja wsparcia dla drukarek fiskalnych Novitus

Udostępniliśmy znaczącą aktualizację programu w zakresie wsparcia dla obsługi urządzeń fiskalnych marki Novitus. Do programu dołączona została najnowsza biblioteka komunikacyjna pochodząca od producenta, dzięki czemu obsługiwane są wszystkie najnowsze urządzenia, w tym online. Zwiększony został również znacząco zakres dostępnych funkcji serwisowych oraz możliwe jest drukowanie paragonów fiskalnych z NIP-em nabywcy.

Dodatkowo nowa wersja rozwiązuje możliwy problem z wyświetlaniem zawartości okna wprowadzania danych specyficznych dla faktur zaliczkowych i końcowych - zgłaszany przez część użytkowników stosujących inny niż podstawowy rozmiar czcionek w systemie Windows.

05-02-2020 | Proste Faktury 3.4 - wsparcie dla JPK-FA (3)

Udostępniliśmy nową wersję programu, która zapewnia jednocześnie wsparcie dla JPK-FA 3 oraz porządkuje kwestie związane z wprowadzaniem danych specyficznych dla faktur zaliczkowych i końcowych. Obie te zmiany są ze sobą dość ściśle powiązane, gdyż najnowsza wersja JPK-FA zawiera między innymi informacje nt. zaliczek i powiązanych z nimi zamówień.

31-10-2019 | Proste Faktury 3.3 – mechanizm podzielonej płatności oraz zmiany w fakturach VAT RR

W związku z bardzo istotnymi zmianami w przepisach prawa podatkowego w zakresie mechanizmu podzielonej płatności (MPP), jakie wejdą w życie w dniu 1 listopada 2019 r. i dotyczą znacznej części użytkowników programów Proste Faktury oraz DuoKomp Sprzedaż i Magazyn, udostępniliśmy ich zaktualizowane wersje. Dodatkowo porządkują one również w aspekcie użytkowym sposób wystawiania w tych programach faktur VAT RR po zmianach ograniczających wymogi co do ich zawartości poczynając od 1 września br.

26-08-2019 | Proste Faktury 3.2 - wsparcie dla JPK-FA (2)

Udostępniliśmy istotną aktualizację programu zapewniająca wsparcie dla struktury JPK-FA (2). Aktualizację do najnowszej wersji programu zaleca się wszystkim bez wyjątku jego użytkownikom, gdyż dotychczasowa struktura JPK-FA (1) może nie być już wspierana przez inne oprogramowanie, w szczególności to, z którego korzystają lub które udostępniają organy administracji skarbowej. Przykładowo nie jest ona już akceptowana przed udostępniany przez Ministerstwo Finansów program Klient JPK 2.

Archiwum aktualności