Proste Faktury JPK
Komfort fakturowania dla każdego
Aktualna wersja 3.3
Proste Faktury JPK – przyjazny program do fakturowania.

Proste Faktury JPK - AKTUALNOŚCI

31-10-2019 | Proste Faktury 3.3 – mechanizm podzielonej płatności oraz zmiany w fakturach VAT RR

W związku z bardzo istotnymi zmianami w przepisach prawa podatkowego w zakresie mechanizmu podzielonej płatności (MPP), jakie wejdą w życie w dniu 1 listopada 2019 r. i dotyczą znacznej części użytkowników programów Proste Faktury oraz DuoKomp Sprzedaż i Magazyn, udostępniliśmy ich zaktualizowane wersje. Dodatkowo porządkują one również w aspekcie użytkowym sposób wystawiania w tych programach faktur VAT RR po zmianach ograniczających wymogi co do ich zawartości poczynając od 1 września br.

12-09-2019 | Proste Faktury 3.1 / 3.2 – interfejs użytkownika a rozmiar czcionek w Windows

W ostatnim czasie wszystkie nowe wersje naszych programów korzystają już z takich technologii wyświetlania okien i ich zawartości, które możliwie najlepiej dostosowują je do rozwiązań wprowadzonych w systemie Windows 10. Choć dla większości użytkowników nie powinno to być w ogóle zauważalne, może to być jednak w pewnych sytuacjach istotne dla tych, którzy w systemie Windows mają ustawione niestandardowe rozmiary czcionek.

26-08-2019 | Proste Faktury 3.2 - wsparcie dla JPK-FA (2)

Udostępniliśmy istotną aktualizację programu zapewniająca wsparcie dla struktury JPK-FA (2). Aktualizację do najnowszej wersji programu zaleca się wszystkim bez wyjątku jego użytkownikom, gdyż dotychczasowa struktura JPK-FA (1) może nie być już wspierana przez inne oprogramowanie, w szczególności to, z którego korzystają lub które udostępniają organy administracji skarbowej. Przykładowo nie jest ona już akceptowana przed udostępniany przez Ministerstwo Finansów program Klient JPK 2.

21-06-2019 | Proste Faktury 3.1

Ukazała się nowa wersja programu zapewniająca kompatybilność z usługą Kopia online po 12 czerwca 2019. Użytkownicy programu Proste Faktury korzystający również z usługi Kopia online powinni dokonać aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji. Ze względu na niezależne od nas zmiany technologiczne po stronie dostawcy serwera usługi, połączenie się usługą przy pomocy starszych wersji oprogramowania nie jest już więcej możliwe.

Archiwum aktualności