Proste Faktury JPK
Komfort fakturowania dla każdego
Aktualna wersja 3.2
Proste Faktury JPK – przyjazny program do fakturowania.

Proste Faktury JPK - AKTUALNOŚCI

12-09-2019 | Proste Faktury 3.1 / 3.2 – interfejs użytkownika a rozmiar czcionek w Windows

W ostatnim czasie wszystkie nowe wersje naszych programów korzystają już z takich technologii wyświetlania okien i ich zawartości, które możliwie najlepiej dostosowują je do rozwiązań wprowadzonych w systemie Windows 10. Choć dla większości użytkowników nie powinno to być w ogóle zauważalne, może to być jednak w pewnych sytuacjach istotne dla tych, którzy w systemie Windows mają ustawione niestandardowe rozmiary czcionek.

26-08-2019 | Proste Faktury 3.2 - wsparcie dla JPK-FA (2)

Udostępniliśmy istotną aktualizację programu zapewniająca wsparcie dla struktury JPK-FA (2). Aktualizację do najnowszej wersji programu zaleca się wszystkim bez wyjątku jego użytkownikom, gdyż dotychczasowa struktura JPK-FA (1) może nie być już wspierana przez inne oprogramowanie, w szczególności to, z którego korzystają lub które udostępniają organy administracji skarbowej. Przykładowo nie jest ona już akceptowana przed udostępniany przez Ministerstwo Finansów program Klient JPK 2.

21-06-2019 | Proste Faktury 3.1

Ukazała się nowa wersja programu zapewniająca kompatybilność z usługą Kopia online po 12 czerwca 2019. Użytkownicy programu Proste Faktury korzystający również z usługi Kopia online powinni dokonać aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji. Ze względu na niezależne od nas zmiany technologiczne po stronie dostawcy serwera usługi, połączenie się usługą przy pomocy starszych wersji oprogramowania nie jest już więcej możliwe.

03-09-2018 | Proste Faktury JPK – obowiązek udostępniania JPK-FA

Pragniemy przypomnieć wszystkim użytkownikom naszego oprogramowania, że od 1 lipca br. znacznemu poszerzeniu uległ obowiązek udostępniania JPK organom administracji skarbowej.

W przypadku użytkowników programu Proste Faktury oznacza to obowiązek udostępnienia na żądanie organu dokumentu JPK-FA. Stanowi to wprowadzenie w życie od dawna zapowiadanych zmian, o których była mowa również w dawniejszych publikacjach na tej stronie oraz w newsletterze. Jest to szczególnie istotne dla tych użytkowników, którzy nie dokonali jeszcze stosownej aktualizacji oprogramowania, gdyż wersje programu Proste Faktury starsze niż 3.0 nie spełniają obecnie obowiązujących wymogów prawa.

Archiwum aktualności